WALNE ZEBRANIE SPÓŁKI WODOCIĄGOWEJ „CENTRUM”

W dniu 21kwietnia br. w Szkole Podstawowej im. Władysława Orkana w Skomielnej Białej odbyło się walne zebranie Spółki Wodociągowej „Centrum” . W zebraniu wzięli udział : prezes spółki – Roman GACEK,  członkowie  zarządu – Sławomir MATURSKI, Józef URBAŃCZYK, Józef BUKSA, Andrzej GACEK. W trakcie zebrania zarząd Spółki przedstawił sprawozdanie finansowe, oraz zakres wykonanych prac i poczynionych inwestycji w latach 2007-2012, a komisja rewizyjna w składzie: Janina SKALSKA, Paweł MACIOŁ, Mieczysław SŁOWIAK, zatwierdziła to sprawozdanie. Po przedstawieniu sprawozdania odbyła się dyskusja nad zamierzeniami Spółki na nadchodzące lata, oraz wolne wnioski.

W trakcie dzisiejszego walnego zebrania podjęto uchwałę o podniesieniu rocznej opłaty za korzystanie z wody do 100,00 zł za jedno gospodarstwo domowe. Dotychczasowa składka wynosiła 50,00 zł rocznie.

W tym roku mija kadencja obecnie urzędującego Zarządu Spółki, a czterech z pięciu obecnych członków tego gremium podjęło decyzję o nie kandydowaniu w nadchodzących wyborach. Mimo że wodociąg Spółki „Centrum” zaopatruje w wodę około 120 gospodarstw domowych, w zebraniu wzięło udział jedynie dwadzieścia trzy osoby.

DSC_3252 DSC_3270 DSC_3250 DSC_3256 DSC_3253 DSC_3254 DSC_3264 DSC_3257

DSC_3265 DSC_3259

One thought on “WALNE ZEBRANIE SPÓŁKI WODOCIĄGOWEJ „CENTRUM”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s