4F RACING TEAM NA CYPRZE

Grupa zawodowa 4F Racing Team w trzyosobowym składzie: Paula Gorycka, Monika Żur i Piotr Konwa przebywa na Cyprze, gdzie realizują kolejny cykl treningowy trenera Andrzeja Piątka.

Od grudnia aż prawie do końca lutego zawodnicy grupy 4F Racing Team trenowali w domach, realizując podstawowe mezocykle przygotowania ogólnego. Piotrek Konwa trochę później rozpoczął przygotowania, ze względu na zabieg stawu kolanowego, który przeszedł w miesiącu grudniu. Od ponad tygodnia wszyscy przebywają na Cyprze, gdzie realizują kolejny mezocykl treningowy, na koniec którego już w najbliższą niedzielę Paula i Monika wezmą udział w pierwszym w tym roku starcie kontrolnym jakim będzie wyścig Cyprus Sunshine Cup kat. 1 UCI. Nie wystartowaliśmy w etapowym wyścigu Afxentia Cup, który odbył się w ostatni weekend, bo start ten nie był merytorycznie uzasadniony i wskazany. Do tak ciężkiego wyścigu trzeba być odpowiednio przygotowanym. Następnym etapem przygotowań do sezonu będzie zgrupowanie w Sierra Nevada, na koniec którego Paula, Monika i Piotrek wezmą udział w kolejnych startach kontrolnych w Portugalii i Hiszpanii. W kwietniu rozpoczniemy okres startowy. Paula wystartuje w pierwszym Pucharze Świata w RPA, a Monika i Piotrek będą startować zarówno w wyścigach MTB, jak i szosowych. Głównym celem sezonu są oczywiście mistrzostwa świata i Europy MTB, ale nie wykluczamy również startu w tych samych imprezach na szosie.

4f_team2W tym sezonie zawodnicy będą korzystać z rowerów marki Scott: MTB – Scott Scale 900 RC (Piotr), MTB – Scott Scale Contessa 900 RC (Paula i Monika), MTB – Scott Scale Contessa 700 RC (Paula i Monika), szosowy – Scott Foil Premium, rower do jazdy na czas – Scott Plasma 10 i rower przełajowy – Scott Addict CX.

4f_team3Źródło- 4F Racing Team    Andrzej Piątek

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s