TYTANI Z DAŃKOWSKIEGO

Drużyna z Zespołu Szkół im.bł. ks. Piotra Dańkowskiego w składzie Adrian Kowalczyk z Toporzyska i Mateusz Macioł ze Skomielnej Białej pod nazwą:” mędrcy ze wschodu” zostali laureatami III miejsca Ogólnopolskiego Konkursu Ja Titan z zarządzania firmą. W konkursie brały udział 1123 drużyny z całej Polski. Do ścisłego finału zakwalifikowało się tylko 12 drużyn.

Finał konkursu odbył się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i trwał od 9.04.2014 do 11.04.2014 roku.

9.04.2014 roku odbyło się przywitanie uczestników finału, losowanie gier i podział drużyn na grupę A i B do każdej gry oddzielnie.

10.04.2014 roku o godzinie 10.00 rozpoczęły się rozgrywki. Uczestnicy grali w 3 gry każda miała po 8 etapów. Po każdym etapie były ogłaszane wyniki. Z wyjątkiem wyniku z ostatniego etapu, który był ogłoszony dopiero 11.04.2014 r. przed południem. Wieczorem wszyscy razem pojechaliśmy na tor gokartowy do Janek po Warszawą. Zabawa była przednia. Wszyscy brali udział w wyścigu i po każdym starcie były podawane czasy najlepszych.

To jednak nie miało wpływu na wynik konkursu!

11.04.2014 roku od 9.30 trwały Friendly Games z wolontariuszami a byli nimi: sponsorzy, maklerzy, prezesi i inni znakomici goście. Po zakończeniu tego punktu programu nastąpiło ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom i finalistom konkursu.

Rozgrywki do samego końca były bardzo emocjonujące i dostarczyły mnóstwo wrażeń grającym i obserwującym.

Gra polega na prowadzeniu firmy w symulatorze internetowym. Członkowie drużyny wcielają się w członków zarządu firmy i podejmują decyzje dotyczące np.: produkcji, marketingu, ceny, inwestycji i innowacji. W całej grze chodzi o to aby maksymalizować zysk prowadzonego przedsiębiorstwa i pokonać konkurencję na rynku.

tytaniŹródło- strona Urządu Gminy w Lubniu

Reklamy

One thought on “TYTANI Z DAŃKOWSKIEGO

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s