WYCIECZKA DO TRÓJMIASTA

Wycieczka do Trójmiasta tj. Gdańsk -Gdynia -Sopot i okolice Trójmiasta ; Westerplatte-Oliwa -Półwysep Helski -Swarzewo .
Termin wycieczki od 28.06–2.07.2014r. (5 dni -sobota-środa ) koszt od osoby 800zł. Wycieczka z Parafii Św. Sebastiana w Skomielnej Białej.

Ramowy program wycieczki –kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie
1.Dzień 28.06 2014r.tj. sobota –odjazd grupy z parkingu przy Kościele w Skomielnej Białej o godz.  1.00 i bezpośredni przejazd, częściowo nocą do miejsca zakwaterowania tj. Rewa –przyjazd przewidziany ok. godz.14.00. zakwaterowanie w pensjonacie czas wolny ok. 17.00 obiad- czas wolny i nocleg .
2.Dzień 29.06-niedziela –o godz.  8.00 śniadanie , następnie uczestnictwo w Mszy Św. w Rewie lub innym miejscu, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie okolic Gdańska, powrót do pensjonatu, obiadokolacja i nocleg.
3.Dzień 30.06 -poniedziałek–o godz.  8.00 śniadanie i wyjazd grupy z przewodnikiem do Gdańska i okolic. Zwiedzanie całodzienne –powrót do pensjonatu na obiadokolację i nocleg .
4.Dzień 1.07-wtorek–o godz.  8.00 śniadanie, wycieczka statkiem z Gdyni na Hel z Helu powrót autokarem –przejazd przez Półwysep Helski do Władysławowa oraz nawiedzimy Sanktuarium Maryjne w Swarzewie . Obiadokolacja i nocleg .
5.Dzień 2.07-środa –o godz.  8.00 śniadanie i wykwaterowanie z pensjonatu do godz.  10.00 –spacer nad morze i wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych –bezpośredni przejazd do Skomielnej Białej. Planowany przyjazd w godzinach nocnych .
-cena zawiera; przejazd autokarem -ubezpieczenie NNW-opłaty parkingowe, 4 noclegi , śniadania , obiadokolacje , bilet na statek na Hel , opłata przewodnika. Ilość miejsc ograniczona!!
Zgłoszenia przyjmuje Stanisława Surówka -tel. 504 816 087

obraz_4528

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s