NOWE PRZYSTANKI W SKOMIELNEJ BIAŁEJ

Sześć przystanków dla podróżnych ma wykonać firma ogólnobudowlana „ZEMBOL” która wygrała przetarg na budowę przystanków wzdłuż „zakopianki” na terenie gminy Lubień. Od dziś rozpoczęła budowę w Skomielnej Białej. DSC_0002DSC_0003 DSC_0004 DSC_0006

Reklamy

8 thoughts on “NOWE PRZYSTANKI W SKOMIELNEJ BIAŁEJ

 1. Super- teraz pod sklepami nie wolno spożywać alkoholu to lumpy ze Skomielnej będą mieć własne domki ja proponuje jeszcze sponsora z łóżkami i wszystko będzie okej.

  • Pani Kasiu, chyba ma Pani jakiś syndrom niedowartościowania. Przystanki źle, kamizelki też. Coś Pani robi dla wsi Skomielna Biała, czy tylko krytyka jest Pani mocną stroną?

   • Panie Osioł , faktycznie jest pan osioł czy może koń , a może koza- nie to chyba cap ! Gdzie pan pobierał nauki z zakresu podstawówki -panie cap trzeba czytać ze zrozumieniem. A tak nawiasem pisząc tyle co ja zrobiłam dla Skomielnej to pan panie cap nie zrobi nawet przez 3 pana pokolenia- serdecznie pozdrawiam i zapraszam na darmowe lekcje.

 2. nie ma rzeczy i ludzi którzy wszystkim dogodzą. Jaka reklama M3 przecież nie mają spotów w Małopolsce z kamizelkami dla dzieciaków a w Polsce tez chiba nikt tych zdjęć z kamizelkami nie widział. Przystanki robią i dobrze byle nie szklane bo bojówkarze je rozwalą, (niezłe bojówki mamy masakra) a gdyby ich nie zrobili to niektórzy by narzekali ze w całej gminie się coś robi a u nas nic a tak to będą nowe wiaty. A teraz z prośbą czasy są takie jakie są jest ciężko ale bywało gorzej (moje pokolenie pamięta) mamy teraz narzędzia do krytykowania i opiniotwórstwa ale nie mamy prawa pisać pierdół trzeba wziąść się do pracy dla ogółu i dla siebie a nie tylko krytykować i lamętować że jest ci źle . pozdrawiam

 3. Przystanki dobrze że robią bo to wizytówka wsi, byleby tylko „nocne duszki „nie śmieciły.
  Myślę że lumpy pozostaną tam gdzie można ich zobaczyć ,gdyż akurat ten przystanek ma budżetową ” ochronę”.

 4. Nie mam ochoty ani chęci sprowadzać swojej inteligencji do Pani poziomu, który może tylko pretentować do miana nagrody Darwina.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s