KS LUBOŃ W MARATONACH I SPRINTACH ROWEROWYCH

13 kwietnia 2014 roku w Miękini koło Wrocławia odbyła się pierwsza edycja tegorocznego Bike Maratonu. Uczestnicy dopisali – organizatorzy zawodów oświadczyli, że tym razem padł rekord frekwencji. Na starcie pojawiło się blisko 2000 uczestników!
Członkowie naszego teamu – Mateusz Sanetra i Sławomir Szkaradnik – zajęli, kolejno, 148 miejsce open (kategoria M2, 40) z czasem 2.21.18 h, i 194 miejsce open (kategoria M2, 54) z czasem 2.26.43 h.
Najważniejszym celem, jaki postawili przed sobą Sanetra i Szkaradnik, było wywalczenie korzystnych sektorów startowych na kolejne odsłony Bike Maratonu. Pozwoli to uniknąć ,,korkowania” trasy i spowoduje upłynnienie jazdy zawodników, co finalnie przyczyni się do osiągania dużo lepszych czasów. Można powiedzieć, że cel został osiągnięty – zawodnicy wystartują z II sektora podczas kolejnego maratonu, który odbędzie się już za kilka dni.

Natomiast startujący w naszych barwach Arkadiusz Traciak w Mastersach I podczas Małopolskich Sprintów Rowerowych rozegranych 3 maja 2014 roku w Krynicy Zdroju wywalczył znakomite 6 miejsce.

Naszym nowym kolegom teamowym gratulujemy osiągniętych rezultatów.

1 sprintŹródło-KS Luboń

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s