WYNIKI WYBORÓW DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO W SKOMIELNEJ BIAŁEJ

Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego, które odbyły się dnia 25 maja br. z terenu Obwodowej Komisji Wyborczej nr 5 w Szkole Podstawowej w Skomielnej Białej.

DSC_0096Wyborców uprawnionych do głosowania, umieszczonych w spisie: 2.229;
Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania: 611;
Liczba wyborców głosujących na podstawie zaświadczenia o prawie do głosowania: 1;
Liczba kart wyjętych z urn: 608;
Liczba kart ważnych: 608;
Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych): 21;
Lista głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów: 587;

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Solidarna Polska Zbigniewa ZIOBRO: 66 głosów w tym na
-Zbigniewa ZIOBRO – 60;
-Edward SIARKA – 4;
-Beata Elżbieta KIJ – 2;

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Narodowy: 4 głosy w tym na
-Robert Artur WINNICKI – 1;
-Łukasz Dominik KLUSKA – 1;
-Jerzy KENIG – 1;
-Marlena Anna PROCHOWNIK – 1;

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy: 15 głosów w tym na
-Joanna SENYSZYN – 5;
-Andrzej Jan SZEJNA – 3;
-Maciej Stanisław ŻURAWSKI – 1;
-Franciszek Jan BIERNAT – 1;
-Barbara BARTEL -1;
-Dominika Anna BIESIADA – 4;

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość: 304 głosy w tym na
-Ryszard Antoni LEGUTKO – 97;
-Andrzej Sebastian DUDA – 94;
-Ryszard Iwon TERLECKI – 7;
-Barbara Beata GOSIEWSKA – 42;
-Leszek MURZYN – 6;
-Anna PALUCH – 23;
-Barbara Halina BARTUŚ – 2;
-Bogdan Marek PĘK – 16;
-Barbara Ewa BUBULA – 14;
-Edward Stanisław CZESAK – 3;

Lista nr 5 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Europa Plus Twój Ruch: 11 głosów w tym na
-Elżbieta BIŃCZYCKA – 2;
-Sebastian Gabriel WĄTROBA – 8;
-Agnieszka Karolina STUPKIEWICZ-TUREK – 1;
Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Polska Razem Jarosława GOWINA: 37 głosów w tym na
-Jarosław Adam GOWIN – 32;
-Jadwiga Katarzyna EMILEWICZ – 4;
-Ewa Alicja KRZYWDZIŃSKA – 1;

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza KORWIN-MIKKE: 63 głosy w tym na
-Stanisław Józef ŻÓŁTEK – 25;
-Konrad Szczepan BERKOWICZ – 25;
-Szymon JAMRO – 1;
-Barbara Maria SZTERLEJA – 2;
-Magdalena Maria BANDUŁA – 4;
-Nina Anna SAWICKA – 3;
-Jarosław Kazimierz SZATAN – 3;

Lista nr 8 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP: 75 głosów w tym na
-Róża Maria GRAFIN VON THUN UND HOHENSTEIN – 31;
-Bogdan Brunon WENTA – 4;
-Bogusław Andrzej SONIK – 9;
-Grzegorz Sławomir ŚWIT – 2;
-Andrzej Józef GUT-MOSTOWY – 7;
-Stanisław BISZTYGA – 14;
-Ludomir Paweł HANDZEL – 2;
-Lidia Stanisława GĄDEK – 6;

Lista nr 9 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe: 9 głosów w tym na
-Czesław Adam SIEKIERSKI – 4;
-Beata OCZKOWAICZ – 1;
-Monika Jadwiga PIĄTKOWSKA – 1;
-Mirosław Antoni PAWLAK – 3;

Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Demokracja Bezpośrednia: 3 głosy w tym na
-Joanna Maria BACHLEJ – 1;
-Łukasz Piotra KISIELEWSKI – 1;
-Katarzyna Edyta JANIK – 1;

 

 

 

 

Reklamy

One thought on “WYNIKI WYBORÓW DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO W SKOMIELNEJ BIAŁEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s