DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W GMINIE LUBIEŃ

Tradycyjnie już – w dniu 16 października br z okazji Dnia Edukacji Narodowej – Wójt Gminy Lubień Pan Kazimierz Szczepaniec oraz Przewodniczący Rady Gminy Lubień Pan Stanisław Biedrończyk spotkali się w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lubniu z dyrektorami oraz nauczycielami szkół i przedszkoli z terenu Gminy. Szczególnym gościem uroczystości był przedstawiciel Małopolskiego Kuratora Oświaty w Krakowie – Starszy Wizytator Pan Stanisław Matoga.

7

Zorganizowana uroczystość była okazją, nie tylko do okolicznościowych życzeń, ale do wręczenia dorocznych nagród Wójta Gminy dla wyróżniających się w pracy nauczycieli i dyrektorów. Wręczając nagrody za szczególne osiągnięcia w zarządzaniu szkołami oraz wyróżniającą pracę dydaktyczno – wychowawczą – Wójt Gminy wraz z podziękowaniami – życzył radości i satysfakcji z wykonywanej pracy, wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nagrody te otrzymało 3-ech nauczycieli, 3-ech dyrektorów szkół i 3-ech dyrektorów przedszkoli z terenu Gminy.

Kolejny miły akcent uroczystości to nominacje dla nauczycieli. W tym roku do grona nauczycieli mianowanych dołączyło kolejnych 5-ciu pedagogów ze szkół i przedszkoli, którzy podczas spotkania otrzymali Akty Nadania Stopnia Awansu Zawodowego Nauczyciela Mianowanego oraz złożyli ślubowanie.

Z okazji Święta Edukacji Narodowej wielu wyróżniających się nauczycieli i pracowników szkół oraz przedszkoli otrzymało nagrody pieniężne od dyrektorów jednostek oświatowych.

Źródło- Urząd Gminy w Lubniu

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s