PODZIĘKOWANIE

Po ochłonięciu po ogłoszonych wynikach głosowania chcemy podziękować wszystkim za udział w wyborach do samorządu terytorialnego, a w szczególności tym, którzy obdarzyli nas tak dużym zaufaniem i oddali swój głos na kandydatów z KWW „Czas na zmiany”. Ze swojej strony postaramy się zrobić wszystko, aby nie zawieść Waszego zaufania. Podziękowania kierujemy również na ręce osób zaangażowanych w prace na rzecz KWW „Czas na zmiany”, członków Komitetu i „grupy wsparcia”, oraz wszystkich tych, którzy w trakcie naszych spotkań pomagali nam dopracować szczegóły naszego programu wyborczego, tym którzy służyli nam wszelkimi cennymi radami. Nasze wyborcze zwycięstwo dokonało się dzięki Waszej pracy i pomocy. Mamy nadzieje, że w dalszym ciągu będziemy kontynuować tą współpracę na rzecz Naszej małej Ojczyzny.
Aby utrzymać stały kontakt z naszymi wyborcami na stronie skomielna.info aktywna będzie zakładka – kontynuacja tej z czasu kampanii wyborczej – „zadaj pytanie kandydatowi”, na której postaramy się odpowiadać na Wasze pytania i informować o aktualnych pracach Rady Gminy.
Stanowczo stoimy na stanowisku, że rolą radnego jest reprezentowanie całej społeczności wsi i z tego powodu wszyscy mieszkańcy Skomielnej muszą mieć możliwość swobodnego,
a nawet anonimowego kontaktu z wybranymi przez siebie radnymi.
Jeszcze raz dziękujemy!
Z wyrazami szacunku
Bal Bogdan,
Masłowski Andrzej,
Kołpak Jan,
Śmiałek Jan.

STRONA PROwww

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s