OTWARTE TRENINGI ROWEROWE – ARTYKUŁ REKLAMOWY

Zapraszamy na otwarte darmowe treningi rowerowe w każdą sobotę o godzinie 12:00 w klubie PIRAMIDA FITNESS w Tokarni. Zajęcia prowadzi Jakub Surówka, kolarz górski – zawodnik KS Luboń Skomielna Biała.

Zajęcia skierowane są zarówno dla amatorów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rowerem lub jeżdżą rekreacyjnie jak również zawodników, którzy trenują i startują w zawodach na co dzień. Przez okres zimowy treningi będą polegały głównie na ćwiczeniach ogólnorozwojowych na siłowni, ćwiczeniach stabilizujących oraz zajęciach na rowerach stacjonarnych SPINNING . Co jakiś czas odbywać się będą również marszobiegi w terenie. Później w okresie wiosennym i letnim uczestnicy przesiądą się na rowery i w każdy weekend organizowane będą dłuższe wycieczki / treningi na szosie lub mtb.

Plany są ambitne. Jeżeli tylko zbierze się większa grupa zapalonych rowerzystów podzielimy się na dwie grupy – zaawansowaną oraz początkującą – relacjonuje Kuba. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: tel. 12 444 5505, e-mail: kontakt@piramidafitness.pl lub wiadomość na facebooku. ZAPRASZAMY!!!

rowery1

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s