11 STYCZNIA 2015 – 23 FINAŁ WOŚP

Sztab WOŚP 1338 , działający  jak co roku przy Gminnym Ośrodku Kultury w Lubniu, zaprasza wszystkich na koncert z okazji 23 FINAŁU WOŚP.
W naszej gminie datki do orkiestrowych puszek będzie zbierało 55 Wolontariuszy. Są to uczniowie gimnazjów, szkół średnich z terenu naszej gminy, a także uczestnicy 6-36 ŚHP w Skomielnej Białej. Wrzucając datki obdarzcie ich Państwo ciepłym słowem i uśmiechem, bo na pewno w mroźny, styczniowy dzień, będzie to bardzo potrzebne.
W poprzednim 22 Finale, dzięki Państwa otwartym, gorącym sercom i ogromnej hojności, Wolontariuszom udało się zebrać 23. 662, 16 zł. To najwyższa jak do tej pory kwota. Czy nasza gmina pobije rekord ? Wszystko w Państwa rękach.

WOSP plakacikŹródło- GOK lubień/Szef Sztabu 1338 E. Pasierb

Reklamy

2 thoughts on “11 STYCZNIA 2015 – 23 FINAŁ WOŚP

  1. Owsiak jest niczym seksistowski romski macho z Rumunii, który wstaje rano i ma podane do stołu, zjada, beka i w krótkich słowach wysyła swoją żonę w ciąży wraz z dzieckiem na ręku przed centra handlowe, by tam żebrały na obiad. Sam odpala 49 calową plazmę, ustawia sobie centralne ogrzewania tak by mógł toples popijać starą whisky i oglądać relacje z Miss Word. Analogia jest o tyle trafna i bolesna, że zwłaszcza na początku lat 90-tych rumuńskich rodzin na chodnikach widzieliśmy mnóstwo, w każdej mieścinie i zawsze w jednej i tej samej konstelacji – matka i biedne dzieci, nigdy żadnego faceta, nigdy króla żebraków.

    Do tych tysięcy młodych ludzi, którzy w najlepszej wierze kostnieją co roku na mrozie przed hipermarketami, gdy guru lata sobie F16, trudno mieć pretensje, trudno krytykować ich wrażliwość i potrzeby emocjonalne, oni autentycznie nic z tego nie mają. Owsiak nawet nie klepie po ramieniu, jest bardziej surowy od oryginału, bo romski macho po robocie rzuca swojej babie i dzieciom ochłapy ze stołu. Dziesiątki tysięcy wolontariuszy, ale też frajerów podatników niemal w każdej gminie, tylko i wyłącznie ponosi koszty, by romski król żebraczy Jerzy Owsiak mógł czerpać zyski.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s