WIELKIE ZAINTERESOWANIE BUDOWĄ ZAKOPIANKI

Procedura składania wniosków do pierwszego etapu postępowania przetargowego na budowę odcinków S7 Lubień – Naprawa i S7 Skomielna Biała – Chabówka została zakończona. Spośród firm, które złożyły takie wnioski wybrane zostaną te, które będą zaproszone do drugiego etapu przetargu. Odcinek S7 Lubień – Naprawa, o długości 7,6 km chce budować 25 firm i konsorcjów z Polski i innych krajów Europy, natomiast odcinek S7 odcinku Skomielna Biała – Chabówka 23 firmy, przy czy w tych liczbach jest 23 konsorcja, które złożyły wnioski o dopuszczenie do udziału w przetargach ograniczonych na budowę obydwu odcinków. Tylko dwie firmy chcą budować jeden odcinek S7 Lubień – Naprawa. Na 7,6 km odcinku drogi ekspresowej S7 Lubień – Naprawa oprócz dwujezdniowej drogi klasy S, wybudować trzeba m.in. dwa MOP-Y : „Lubień” i „Krzeczów” i 10 obiektów inżynierskich i 6 małych mostków na potoku Krzywańskim. Na 6,1 km odcinku S7 Skomielna Biała – Chabówka oprócz dwujezdniowej drogi wybudować trzeba m.in. dwa węzły drogowe „ Skomielna Biała” i „Zabornia”, Obwód Utrzymania Drogi Ekspresowej, 17 obiektów inżynierskich ( wiadukty, estakady ), w tym najdłuższy, liczący 992 metry, oraz 4 małe mostki na ciekach przy węźle „Skomielna”.

DSC_1394 Źródło-Gorce24

Reklamy

11 thoughts on “WIELKIE ZAINTERESOWANIE BUDOWĄ ZAKOPIANKI

 1. Witam serdecznie- po co ten artykuł o przetargu Zakopianki przepisujecie z innej gazety? Przecież ludzie nie tylko czytają wasze info.ale rówież inne gazety-pozdrawiam

  • Jeśli dany artykuł Pana nie interesuje prosze się nie męczyć i go nie czytać, zadam teraz Panu pytanie po co wszystkie stacje telewizyjne pokazują najazd rolników na Warszawę, przecież ta inormacja jest wszędzie??? Czemu informacje na Gorce24 pokrywają się z informacjami na Podhale24. Takich przykładów można przytaczać setki. Pozdrawiam Zbyszek Kraus

   • Witam serdecznie- wynika z tego wszystkiego, że nie macie o czym pisać tylko kopiujecie większość artykułów a jest tyle różnych spraw dla mieszkańców Skomielnej Białej. Dobrze że nie pojechaliście do Warszawy ,bo znów od innych mediów skopiowalibyście ciągniki – pozdrawiam- Wasz ulubiony fan.

  • Tolerancyjna co to znaczy SB. oj nie ładnie nie ładnie było się w SB tak? A teraz rżniemy panią! Ile masz emeryturki co? za kapowanie !

  • tolerancyjna w jakim ty świecie żyjesz co? Wiesz co to wogóle jest ciągnik? a może traktor co? a moąe cztery kółka? Proszę cię wyluzuj ,bo wezmą cię do koła gospodyń i będziesz prezeską oki?

 2. Czyli mam rozumieć, że według Roberta jak kupię DZIENNIK POLSKI i TYGODNIK PODHALAŃSKI to znajdę w nich zupełnie INNE informacje i nie będą się pokrywać??? Albo tvn24 – polsat news też sobie w drogę nie wchodzą??? Jednak hejterzy są wszedzie….

  • Posłuchaj hajterze-nie wtrącaj się w nie swoje sprawy jak weterani piszą . Oglądnij sobie Koziołka Matołka to ci przejdzie.Myślę ,że nadajesz razem z nim na tych samych falach.

 3. Robercie na poziomie Koziołka Matołka to Ty się zatrzymałeś i jak widać po Twoich wpisach na wyższy poziom to już nie jesteś wstanie przeskoczyć ( nie ubliżając Koziołkowi).

  • tolerancyjna? nie pomyliłaś się z tym psełdo? tobie pasuje nik- toaletocyjna. Daj sobie spokój z tym pisaniem,bo widzę po twoich wpisach ,że jesteś emerytką i nie masz co robić tylko tu głupoty wypisujesz. Proponuje Ci wpisz w wyszukiwarkę takie słowa ‚ ZAJĘCIA DLA OSOBY PO 70-CE’ na pewno znajdziesz coś dla siebie , będziesz mi bardzo wdzięczna , że pomogłem Tobie zaoszczędzić parę miesięcy życia. Pozdrawiam Cię i dużo ćwicz a będziesz „WIELKA”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s