W 2016 ROKU RUSZA BUDOWA BASENU

Na tę wiadomość mieszkańcy Skomielnej czekali od lat. jak udało nam się dowiedzieć w przyszłym roku rozpocznie się budowa krytej pływalni. Basen powstanie na roli Srokowej na dzień dzisiejszy Gmina zdołała wykupić około 80% gruntów, zasilanie basenu w wodę ma zapewnić spółka wodociągowa „CENTRUM” Pływalnia będzie miała wymiary 12 x 25 m z wydzieloną czterotorową częścią pływacką. Na terenie obiektu znajdzie się także brodzik dla osób niepływających, jacuzzi i saunę. Z basenu będą mogli korzystać nie tylko mieszkańcy naszej Gminy.

ustr4_d

Reklamy

12 thoughts on “W 2016 ROKU RUSZA BUDOWA BASENU

    • nie był bym taki pewny… Budowa basenu w Naprawie przeciąga się już ponad rok czasu i z tego co mi wiadomo ani w tym roku ani w nastepnym nie zostanie oddany do użytku. Przy budowie popełniono kilka błędów związanych z dotacją unijną i budowana nie jest kontynuowana… Basen nie jest rentowną inwestycją i jest zazwyczaj finansowany z pieniędzy gminnych lub miejskich (przykład Sucha Beskidzka). Więc uważam że basen w Naprawie choć fajny dla mieszkańców (również Skomielnej bo blisko) nie ma racji bytu na dłuższą metę… Za mała liczba ludności

  1. Tolerancyjna-niestety będziesz musiała kąpać się w swojej wannie.(jeżeli ją posiadasz) Nie marz sobie tylko chwyć się porządnej pracy.

  2. Do Cecylii – mam wannę ale chyba wiesz że nie ma co porównywać.
    Jeśli chodzi o marzenia to życie bez nich traci sens, mimo pracy nawet na dwóch etatach.

    • Do tolerancyjnej- masz 2 etaty pracy? Zmiłuj się odstąp mi jeden ja w swoim życiu nigdy nie pracowałam chcę spróbować! POMOŻESZ MI?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s