„NIE NISZCZCIE NASZEGO WSPÓLNEGO DOBRA” KOLEJNY APEL DYREKCJI SZKOŁY

W czasie Świąt Wielkanocnych, nieznani sprawcy wyrwali kratkę wentylacyjną w kotłowni naszej szkoły i do środka wrzucali kostkę brukową, straty mogły być większe gdyż niedaleko od miejsca gdzie spadała  kostka stoją piece gazowe oraz bojlery na ciepłą wodę. Kostka brukowa była też porozrzucana po boisku. Dyrekcja apeluje i prosi aby nie niszczyć naszego wspólnego dobra, wszyscy mogą korzystać z placu zabaw jak i z boiska nie pozwólmy aby przez takie wybryki doszło do zamknięcia tego obiektu a dzieci nie miały już swojego miejsca do zabawy. Jednocześnie prosimy po raz kolejny  mieszkańców o szczególną czujność oraz zgłaszanie wszelkich przypadków wandalizmu i niszczenia mienia publicznego.

DSC_0012 DSC_0020

DSC_0013 DSC_0016 DSC_0017 DSC_0021 DSC_0014

Reklamy

5 thoughts on “„NIE NISZCZCIE NASZEGO WSPÓLNEGO DOBRA” KOLEJNY APEL DYREKCJI SZKOŁY

 1. Brawo…
  To miejsce za budynkiem szkoły a przed halą i wejściem do przedszkola czy na stołówkę jest niezwykle upodobane przez „młodzież” ..
  Mogłaby się tam czasami policja zakręcić i spisać tych co palą na huśtawkach, urządzają sobie pikniki za budynkiem hali pijąc to i owo.
  Z zakopianki wszystko widać…
  Życie uczy, że reakcja musi być natychmiastowa. Nie ma co się wahać tylko telefon i dzwonić po odpowiednie służby.

  • Do d..y z tymi kamerami!!!
   Państwo POlicyjne chcesz zrobić?jakby jeden z drugim gówniarz w dupe dostał od ojca i matki to byłby porządek a tak to macie państwowe dzieci dotknąć nie wolno bo pójdziesz siedzieć!! Dalej głosujcie na bandę czworga

 2. Tak , tak , racja ze ojciec z matką powinni się od czasu do czasu zainteresować swoimi pociechami ale tylko od czasu do czasu , bo przecież nie można wymagać od zaharowanych rodziców , zdjęcia oka z sąsiadowego podwórka . Trochę wyrozumiałości dla siebie i innych , trzeba czymś żyć , dzieci dawniej sie same wychowywały i było dobrze ,a teraz same wymagania wobec rodziców, nauczyciele biorą kasę to niech sie też poczuwają do odpowiedzialności za wychowanie . Dajcież tym matkom spokojnie pooglądać popołudniowe seriale , tyle ich co sobie pomarzą , a społeczeństwo by od razu chciało żeby było tak bezkonfliktowo. Każde pokolenie sie musi w jakiś sposób wyżyć , a gdzie to mają robić , proszę o instrukcje , jakie macie propozycje dla zabicia czasu dla Waszych pociech w jakimkolwiek wieku .

 3. KORPIOŁKI .PIŁKA NOŻNA KOLARSTWO WIECZERNIK CHÓR ORKIESTRA TO MAŁO W MOICH CZASACH BYŁO TYLKO PASIENIE KRÓW TRZEBA TYLKO DZIECI POSŁAĆ I ZACHĘCIĆ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s