ŚRODKI NA KOLEKTORY SŁONECZNE

Wójt Gminy Lubień informuje mieszkańców o podjęciu działań związanych z pozyskaniem środków na dofinansowanie montażu kolektorów słonecznych do ogrzewania wody użytkowej na budynkach mieszkalnych dla osób fizycznych.

Ze względu na krótki termin związany ze złożeniem wniosku prosimy mieszkańców o zgłaszanie chęci uczestnictwa do dnia 22 kwietnia 2015r. do godz. 15.00 w Urzędzie Gminy Lubień osobiście pokój numer 1. Liczba miejsc ograniczona, ostateczna lista uczestników zostanie wyłoniona w drodze losowania.

Kolektory-słoneczne-dla-mieszkańcówŹródło-Urząd Gminy w Lubniu

Reklamy

4 thoughts on “ŚRODKI NA KOLEKTORY SŁONECZNE

  1. Oczywiscie opublikowanie formularzy na stronie gminy jest zbyt skomplikowane, lepiej zeby ‚petent’ przyszedl raz po dokumenty a drugi raz zlozyc wniosek…

  2. Zauważyłem ze ktoś kogoś wypuścił z tymi kolektorami , a w Gminie nikt nie pomoże żeby dwa razy nie jeżdzić , tylko dają papiery zeby w domu wypełnić i jeszcze raz przyjechać,po jaką cholerę utrzymujemy taki sztab ludzi w tej gminie , jak to mówił Wójt ile to milionów idzie na tą administracje , To po co oni tam siedzą , zeby Gmina dała swoim zarobić , bo przecież tam sama rodzina , czy ktoś to widzi .

    • dosłownie jedna mafia , ja żyłem wsród nich cały personel pajac za pajacem a już tam gdzie odpady za śmieci nie wspomne tragedia, bateryjka zajebistość tylko co z tego jak za to gmina wyciąga od nas 20 tyś czy nawet i 50 tysięcy bogatych będzie stać ale nie przeciętnego mieszkańca zarabiającego 1.200 czy 800 zł miesięcznie no trochę się zastanówcie gmino co proponujecie ludziom nie dziwcie się że wnioski złożyło 29 osób jak nie każdy jest bogaczem
      a te kolektory plus bojler pompy to kosztuje

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s