PROBLEMY Z TERMINOWYM ODBIOREM ŚMIECI

Od stycznia 2015 przetarg na odbiór śmieci wygrała firma EMPOL, o ile mieszkańcy liczyli się z małym opóźnieniem bo ekipy uczą się nowych trasówek i zapoznają z lokalizacją, jednak z miesiąca na miesiąc sytuacja się nie poprawia a raczej pogarsza. Mieszkańcy Skomielnej nie kryją rozczarowania uważają że firma, która wygrała przetarg i podpisała umowę na odbiór odpadów komunalnych nie do końca wywiązuje się z warunków umowy. Firma EMPOL odbiera śmieci już czwarty miesiąc, za każdym razem mieszkańcy muszą dzwonić do Urzędu Gminy, radnych lub Sołtysa i prosić o interwencję. Dotychczas śmieci odbierała firma GACEK&KRAWONTKA  przetarg przegrała, jednak  mieszkańcy naszej miejscowości z ich usług byli zadowoleni. Na tym przykładzie widać że nie zawsze tanio znaczy dobrze.

DSC_0013 DSC_0014Zdjęcia z roli Kluskowej 23 kwietnia 2015

 

 

7 thoughts on “PROBLEMY Z TERMINOWYM ODBIOREM ŚMIECI

  1. Myślałem ze to tylko u mnie u Gacka czy na Słowiakowej lub i Leśniaka takie jaja a sobie Firma Empol srembol se odbiera śmieci z 28 i zakopianki żeby jaj nie było nie Gminie to jest skandal

  2. niedawno słyszałem opinie, czego to sołtys nie zdziałał. śmieci zawsze na czas, chodnik jest, nawet boisko klubu sportowego wybudował. ten nasz sołtys to jest jednak gość z jajami. szkoda, że na niego nie głosowałem.
    pozdro

  3. Myślałem ze to tylko u mnie u Gacka czy na Słowiakowej lub u Leśniaka takie jaja a sobie Firma Empol srembol se odbiera śmieci z 28 i zakopianki żeby jaj nie było na Gminie to jest skandal. a co do Firmy GACEK&KRAWONTKA To nie prawda, bo jak były śmieci sortowane to tylko nalepili Nalepkę odpady nie sortowane bo im się nie chciało brać ze wględu na to że im się ubzdurało że słoiki albo szkło było Brudne to mieli to gdzieś i nie brali w ogóle i też mieszkańcy skarżyli się do Sołtysa. więc nie opowiadajcie Bajek bo Skomielnianie nie są tacy Głupi!

    • Ty raczej nie masz pojęcie o segregacji! Ja od 2 lat mieszkam w Skomielnej w moich rodzinnych stronach również dbano o to aby oddane śmierci które nadają się do przetworzenia były należycie oddawane np. „nie zasyfione słoiki” taki brudny słoik nie podlega recyklingowi. Ludzie szanujmy się bo najlepiej według niektórych to nie segregować tylko do ziemi zakopać. Ja z poprzedniej firmy byłam bardzo zadowolona. Przynajmniej wiem że moja segregacja nie była na marne! A teraz wszystko ładują np.na przystanku do większego samochodu i mieszają razem aby jak najwięcej się zmieściło żeby przypadkiem jeszcze raz nie musieli przyjeżdżać.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s