TRWA NABÓR DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH-REJSTRACJA KANDYDATÓW KOŃCZY SIĘ 25 CZERWCA 2015

Tegoroczni absolwenci gimnazjów, którzy jeszcze nie podjęli decyzji o wyborze szkoły ponadgimnazjalnej, mogą do 25 czerwca br. do godz. 13.00 wybrać swoją dalszą drogę kształcenia w jednej ze szkół, prowadzonych przez Powiat Myślenicki: w Zespole Szkól im.ks.Józefa Tischnera w Dobczycach, w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Bohaterów Monte Cassino w Lubniu, w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych im. Mikołaja Reja w Myślenicach, w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach, w Zespole Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach, w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach.

Gimnazjalisto! Przed dokonaniem wyboru zapoznaj się z ofertą edukacyjną naszych szkół ponadgimnazjalnych. Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w maksymalnie trzech szkołach. Pamiętaj o kolejności oddziałów, w jakiej chciałabyś się do nich dostać.

Bogata oferta kierunków kształcenia w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Myślenickiego jest dostępna na stronie internetowej http://www.edu.myslenicki.pl

Zachęcamy do wyboru naszych szkół!

01Źródło- Powiat Myślenice

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s