BRZYDKIE KACZĄTKO

W dniu 22 czerwca uczniowie klasy III pod kierunkiem wychowawcy p. Marty Augustyn przedstawili bajkę pt. „Brzydkie Kaczątko”, do którego obejrzenia zaprosili przedszkolaków, koleżanki i kolegów ze Szkoły Podstawowej, Rodziców oraz społeczność lokalną. Przedstawienie przygotowane zostało na koniec roku szkolnego ale i zakończenie pierwszego etapu 3 letniego cyklu kształcenia. 32 osobowa grupa uczniów w pięknych kolorowych strojach, pięknej i wymownej dekoracji, przy dźwiękach piosenek opowiadała o losach „brzydkiego kaczątka”, które stało się pięknym łabędziem. Motywem przygotowania bajki było zwrócenie uwagi na fakt, iż każde dziecko ma wiele talentów, trzeba je tylko rozwijać i pielęgnować.
p. Marta Augustyn podczas spotkania z rodzicami podała informację dotyczącą wyników przeprowadzonego Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty, dokonała charakterystyki klasy, udziału uczniów w konkursach i zawodach sportowych.
Na zakończenie podziękowała rodzicom za wszelką pomoc w wychowaniu i opiece nad dziećmi oraz bardzo dobrą współpracę. Zwróciła się ze słowami uznania do uczniów za ich sumienność, dyscyplinę i odpowiedzialność. Na dalszym etapie kształcenia życzyła sukcesów i wielu radości z każdego dnia.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Tekst i Fot- M. Augustyn

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s