O nas

Skomielna INFO – aktualne wydarzenia i historia Skomielnej Białej  na fotografiach. Dowiesz się tutaj o historii Skomielnej, a także o najnowszych wydarzeniach. Zapraszamy również do współpracy: jeżeli posiadasz archiwalne zdjęcia, dokumenty, informacje dotyczące historii Skomielnej jak również wydarzeń które mają się dopiero odbyć, napisz do nas /e-mail w zakładce kontakt/. Prosimy również o wyrozumiałość – ilość materiałów do publikacji jest ogromna. W miarę możliwości informacje na stronie (stare i nowe) będą sukcesywnie uzupełniane.

Każda osoba wysyłająca zdjęcia na http://www.skomielna.info musi być ich autorem, lub mieć pełne prawo do ich publikacji. Zdjęcia znajdujące się na tej stronie mogą być swobodnie wykorzystywane do celów osobistych, jednak wykorzystywanie zdjęć do celów komercyjnych wymaga zgody autora. Zapraszamy do komentowania wydarzeń które miały miejsce w naszej miejscowości.

Zasady dodawania komentarzy:
1.Administratorzy strony Skomielna.info nie odpowiadają za treść komentarzy.
2.Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, merytoryczny z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych poglądów i prezentowanych stanowisk.
3.Komentarz może zostać usunięty jeśli zawiera:
a) wulgaryzmy;
b) określenia mogące obrażać inne osoby;
c) sformułowania mogące obrażać jakąkolwiek grupę społeczną, etniczną lub wyznaniową;
4.Zabrania się umieszczania w komentarzach reklam i ogłoszeń oraz linków do takich treści. Takie komentarze zostaną usunięte.
5.Nie naruszaj prywatności innych użytkowników.
6.Nie podszywaj się pod innych i nie występuj w dyskusji pod różnymi nickami/nazwami.
7.Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i ponosisz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi! Możesz za to zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
8. Zabrania się dodawania komentarzy w zakładkach informacyjnych jak np. OGŁOSZENIA PARAFIALNE.

„Kto, znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.” Art. 216 Kodeksu Karnego

Informujemy że strona Skomielna.info jest stroną prywatną nie komercyjną, reklamy za zgodą właścicieli publikowane są bezpłatnie.

Administratorzy:

Masłowski Andrzej

Kraus Zbyszek

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s